Kategorie

Nasze rekomendacje

Witamy w naszym sklepie!

Sklep pomiarowe.com.pl tworzony jest przez specjalistów z branży metrologicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, serwisie i wzorcowaniu przyrządów pomiarowych wszelkich typów - od suwmiarek po maszyny współrzędnościowe. Wysoce wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą w doborze właściwego przyrządu, dopasowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nasze doświadczenie jest gwarancją, że zakupiony przy naszym wsparciu przyrząd będzie zgodny z jego zamierzonym użyciem.

Oferujemy pełne wsparcie przed i posprzedażowe:

- dobór właściwego narzędzia pod kątem jakości, trwałości, funkcjonalności i ceny

- adiustacje, naprawy i modyfikacje przyrządów pomiarowych

- szkolenia z obsługi przyrządów pomiarowych.

Ponadto, posiadamy własne laboratorium wzorcujące i pomiarowe, w którym wdrożono system zarządzania zgodny z ISO/IEC 17025. Daje nam to możliwość sprzedaży przyrządów ze świadectwami wzorcowania wystawionymi w dniu wysyłki.

Nasze marki

W ciągu wieloletniej praktyki wykonaliśmy wzorcowanie dziesiątek tysięcy narzędzi w naszym laboratorium. Dzięki temu znamy doskonale mocne i słabe strony każdego niemal producenta i stosowanego rozwiązania. Dlatego też nasza oferta to starannie wyselekcjonowane produkty dobrane tak, aby zadowolić zarówno klientów szukających produktów tanich przy akceptowalnej jakości jak i tych nieuznających kompromisów. Dodatkowo wciąż wyszukujemy nowe, interesujące rozwiązania pomiarowe, które po solidnym przetestowaniu możemy z czystym sumieniem polecić.

MICROTECH - nowatorskie rozwiązania i duże zakresy

Ukraiński producent narzędzi pomiarowych swoją ofertą zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim dzięki suwmiarkom i mikrometrom o zakresie dochodzącym do 10m! Drugim wyróżnikiem narzędzi MICROTECH są zaawansowane funkcje montowanej elektroniki oraz suwmiarki o rozdzielczość 0,001 mm z kontrolą nacisku pomiarowego. Narzędzia budowane są w oparciu o komponenty i rozwiązania szwajcarskiej marki SYLVAC, stąd wysoka jakość i trwałość.

ASIMETO - jedne z lepszych narzędzi w niskiej cenie

Narzędzia tej marki zdobywają coraz większą popularność dzięki znakomitemu stosunkowi cena / jakość. Przyrządy pomiarowe ASIMETO oparte są na komponentach najwyższej jakości (np. SYLVAC) co sprawia, że mogą być traktowane jako sprzęt do profesjonalnych zadań pomiarowych. Z czystym sumieniem polecamy zwłaszcza:

  • suwmiarki 
  • czujniki elektroniczne
  • zestawy do sprawdzania suwmiarek

Katalog narzędzi pomiarowych ASIMETO dostępny jest TUTAJ.

Sola to austriacka marka słynącą z produkcji narzędzi mierniczych z górnej półki. W naszym sklepie oferujemy miary zwijane, taśmy pomiarowe oraz poziomnice. Szczególnie polecamy znakomicie wykonane i trwałe miary zwijane w pierwszej klasie dokładności.

BAHCO - dynamometria i miary zwijane

Marka BAHCO znana jest z kompleksowej oferty wyposażenia warsztatów, a do naszej oferty trafiła za sprawą trwałych, wysokiej jakości kluczy dynamometrycznych oraz przymiarów zwijanych.

HELIOS-PREISSER - niemiecka jakość

Wysokiej jakości narzędzia produkowane w Niemczech od 75 lat. Kompleksowa oferta tego producenta zaspokoi potrzeby bardziej wymagających klientów. Dzięki nowoczesnym projektom i przywiązaniu do trwałości, marka HELIOS-PREISSER jest uznanym graczem na rynku precyzyjnych ręcznych narzędzi pomiarowych. Marka znana jest z wysokiej jakości suwmiarek cyfrowych na licencji MAHR czy też wysokiej jakości kątowników i przymiarów sztywnych.