Nowe produkty

Kategorie

Informacje

Witamy w naszym sklepie!

Sklep pomiarowe.com.pl tworzony jest przez specjalistów z branży metrologicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, serwisie i wzorcowaniu przyrządów pomiarowych wszelkich typów - od suwmiarek po maszyny współrzędnościowe. Wysoce wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą w doborze właściwego przyrządu, dopasowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nasze doświadczenie jest gwarancją, że zakupiony przy naszym wsparciu przyrząd będzie zgodny z jego zamierzonym użyciem.

Oferujemy pełne wsparcie przed i posprzedażowe:

- dobór właściwego narzędzia pod kątem jakości, trwałości, funkcjonalności i ceny

- adiustacje, naprawy i modyfikacje przyrządów pomiarowych

- szkolenia z obsługi przyrządów pomiarowych.

Ponadto, posiadamy własne laboratorium wzorcujące i pomiarowe, w którym wdrożono system zarządzania zgodny z ISO/IEC 17025. Daje nam to możliwość sprzedaży przyrządów ze świadectwami wzorcownaia wystawionymi w dniu wysyłki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której proponujemy narzędzia następujących marek:

HELIOS-PREISSER - najwyższa niemiecka jakość

Wysokiej jakości narzędzia produkowane w Niemczech od 75 lat. Kompleksowa oferta tego producenta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nowoczesnym projektom i przywiązaniu do trwałości, marka HELIOS-PREISSER staje się czołowym graczem na rynku precyzyjnych ręcznych narzędzi pomiarowych.

Katalog narzędzi pomiarowych HELIOS-PREISSER do pobrania TUTAJ

ASIMETO - najlepsze narzędzia w średniej grupie cenowej

Narzędzia tej marki zdobywają coraz większą popularność dzięki znakomitemu stosunkowi cena / jakość. Przyrządy pomiarowe ASIMETO oparte są na komponentach najwyższej jakości (np. SYLVAC) co sprawia, że mogą być traktowane jako sprzęt do profesjonalnych zadań pomiarowych.

Katalog narzędzi pomiarowych ASIMETO dostępny jest TUTAJ.